| TomFord a întrebat:

Am patit azi-noapte ceva ce m-a speriat destul de rau si nu sunt sigur daca a fost real sau doar un vis urat.
De vreo cateva luni sunt foarte trist si stresat,deci e posibil sa fie si din cauza asta.
De multe ori ma culc si visez ca sunt in pat si nu pot sa ma misc. Pare real,dar stiu sigur ca e vis. Aseara,in schimb, m-am culcat cu televizorul aprins si dupa vreo 20 de minute aveam ochii pe jumatate deschisi si nu puteam deloc sa ma misc. Faza e ca vedeam televizorul aprins si ii auzeam pe aia vorbind. Chestia asta m-a speriat destul de rau pentru ca a parut foarte real. Credeti ca a fost doar un vis sau chiar e posibil asa ceva? Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Anca8080 a răspuns:

Cauta pe internet despre paralizia in somn.