| bebitza a întrebat:

Oare unde as putea sa imi tin majoratul tinand cont de faptul ca la mine acasa nu vreau iar ideea inchirierii unui restaurant nu ma incanta...in plus degeaba as inchiria un restaurant, pentru ca nu am foarte multi prieteni...
deci, ce ideei imi dati?

Răspuns Câştigător
| LEET a răspuns:

Undeva la munte, distractie la maxim (Tinand cont k ti-l faci iarna)

21 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Puteti merge toti intr-un club...big grin happy.sunt multi care isi fac majoratul asa... tu dai de baut, si ei se distreazabig grin.happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sunt mai multe posibilitati big grin
Poti sa iti faci majoratul intr-un club happyPrietenilor tai cu siguranta o sa le placa love struck
Poti sa rogi o prietena foarte buna a ta sa te lase sa faci petrecere la ea acasa big grin Asta daca se poatewinking
Chiar daca nu vrei sa inchiriezi un restaurant, poti face petrecere acolo.Cu toate ca nu este inchiriat big grin
Oriunde ai face-o daca ai prietenii langa tine cu siguranta te vei simti bine si v-a veti distra love struck
Eu iti doresc sa ai parte de o petrecere frumoasa.love struckSa fi sanatoasa, fericita si sa capeti tot ce doresti.kissLa multi ani!big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Fiul meu a fost la un majorat la iarba verde. A fost foarte incantat.Meniu simplu: aperitive pregatite acasa(cas, pastrama, salata de vinete pusa in borcane, rosii, ceapa, castraveti, masline, zacusca, icre), au facut un gratar din mici, carnati afumati, bacon.Au avut cafea facuta acasa si pusa la sticla.Totul s-a servit in farfurii de unica folosinta, tacamuri si pahare la fel.Surpriza a fost tortul de inghetata adus in lada frigorifica si bauturile la fel(sucuri si bere).

| psiholoaga a răspuns:

Acasa la o prietena. Tu aduci mancarea, bautura si o scutesti de cadoutongue Desigur, dupa, faceti toti curatenie. Poti sa inchiriezi doar un separeu intr-un club sau o cafenea, nu trebuie sa inchiriezi tot localul.

| SweetCandy a răspuns:

O cafenea mica si draguta ar fi idealahappy

| Leea1234 a răspuns:

La un bar de la tine din cartier!
daca te cunosti cu patronul ...si mai bine ca poate iti face vreo reducere!
sau la un prieten de-al tau, unul care are parintii mai "de gasca"!
sau daca nici una nu merge...in fata blocului, scoti boxele afara, bere, suc, chipsuri, ...si la dans (dar ai grija sa nu cheme vecinii politia!)
indiferent de ce vei alege...eu iti doresc de pe acum petrecere frumoasa, si sa ai o viata frumoasa!
te pup!
LA MULTI ANI!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ai putea sa-ti mobilizezi putinii prieteni si sa mergeti intr-o excursie cu cortul, undeva nu prea departe de casa. Nu de alta, dar sa nu carati prea mult timp mancarea si...sucul. laughing

| sorin a răspuns:

La un gratar, nu cheltui nici multi bani si distractia este maxima.

| Crisu_8081 a răspuns:

Poti sa-i duci intr-un pub dragut, sa inchiriezi un separeu sau poti sa ii scoti la o pizza sau intr-un club, ideea este sa faci rezervare ca sa nu ai surprize.
Sau: daca vremea de-afara ti se pare ok, poti organiza un picnic/gratar la iarba verde.

| MADALINAAAA a răspuns:

Poi daca tot ai ideea cu restaurantul.nu trebuie neaparat sa inchiriati restaurantul.doar le faci cinste, comandand dupa preferinte, iar apoi va duceti intr+un club si va faceti de cap pana dimineata.ar fi o idee...

| just4fun_8801 a răspuns:

Sa ne inviti pe toti de aici si sa vezi tu ce majorat iese smug

| andrey23 a răspuns:

Iti aduni un cerc mai restrans de prieteni si le faci cinste prin oras cu un suc o mancare happy

| mikella a răspuns:

Cred la ai putea sa-l faci la iarba verde.Cu bere la 2 litri si tavi de mici si ai terminat majoratu.

| ubitzika a răspuns:

Poti sa tio faci undeva la tara e aer curat nu te sacaie nimeni ca esti afara si ai si destul loc asa sia facut si sora mea
la multi ani si distractie placuta

| speranza24 a răspuns:

Scumpa eu l'am facut pe plaja, cu putini prieteni care ii aveam, nu conteaza locul sau cati prieteni ai, important este sa te simti bine si sa ai o amintire frumoasa,,,, daca iti place sa dansezi poti merge si intr'un club, la iarba verde.la munte cu cortul, la mare,,, conteaza doar ceea ce vrei tu, restul nu are valoare.

| rachid_4824 a răspuns:

La mine acasa, te invit impreuna cu toate prietenele tale si prietenii, avem loc toti!

| deluxe a răspuns:

La multi ani! Nu conteaza unde sarbatoresti, important este sa te simti bine, sa fii in centrul atentiei, sa savurezi fiecare moment, deoarece cu anii acestia nu te mai intalnesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai bani inchiriezi un barulet ieftin, micut, si elegant. eviti deranjul de acasa si iti faci si majoratul cu prietenii tai. daca nu ai bani si depinzi de parinti spune-le asa; banii care -i cheltuiti voi cu mine dati-mii mie si eu imi invit prietenii unde vreau eu.si-ti recomand ceva intim si placut un local cu terasa nu prea aglomerat seara.trebuie sa existe ca in perioada asta de criza unele sunt pustii.la multi ani si succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine acasaa...la vila+2 terase+curtea+foisor+sala+formatie+mancare+bautura... dar numai daca t mariti cu mine...adica faci majoratu si nunta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu o idee buna pentru tine ...intra pe id-ul aadr1ana daca vrei sa afli mai multe detalii te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand o pensiune intr-o zona fara vecini spre exemplu Pensiunea Printul Vlad www.printulvlad.ro