| anonim_4396 a întrebat:

Aaaam si eu o dilema big grin. Sunt bruneta si vreau sa ma fac roscata. Decolorantul de la Syoss este bun?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Este bun dar nu o sa se vada prea tare roscatul daca esti bruneta

| SolitarHacker a răspuns:

Nu este bun. este foarte bun din cate am auzit gasesti pe net detalii mai clare dar eu zic ca e bun big grin parerea mea e sa nu iti schimbi culoare parului tongue

| LittleLuciane a răspuns:

Eu am fost bruneta si am folosit de la kallos nu e scump si e si profesionalwinking