| DaReZon a întrebat:

Aceasta intrebare este adresata in general fetelor. De obicei cand merg pe strada si sunt singur, mai intalnesc grupuri de fete care sa treaca pe langa mine. Majoritatea timpului, ele incep sa se rada ori cand sunt in dreptul meu, ori dupa ce trec de mine. Acum ma gandesc, oare este ceva neinregula cu mine? Mentionez ca ma imbrac decent, am un mers normal si arat cat de cat bine (ochi albastri, freza facuta etc). Care e treaba atunci cand niste fete se rad asa de tine?

5 răspunsuri:
| Vokii a răspuns:

Sunt cam trei variante
1.esti dragut si voiau sa-ti atraga atentia
2. vorbeau intre ele, iar una a zis ceva amuzant si au inceput sa rada
3.e ceva in neregula cu tine
E la fel ca la baieti, intr-un fel. Numai ca baietii mai zic si niste "replici de agatat".

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Chill bro`! Esti okay! Pe tipe le mananca si nu stiu cu sa ti-o ceara.Asa e felul lor.Baietii fluiera si claxoneaza pe cand fetele chicotesc si iti trag priviri ciudate.

| ChristinaGM a răspuns:

De obicei se intampla asta cand acel baiat care trece pe langa ele este frumos, dragut sau arata bine sau poate te uiti la ele..se emotioneaza, asa sunt fetele. laughing

| amnesia5sos a răspuns:

Asa rad fetele, nu le baga in seama...

| TheLittleBadGirl a răspuns:

Ori esti bun si ele spun chestii gen: "O Doamne, fato, ce bun e ala" *prietenele ei rad* ori este ceva in neregula cu tine laughing. I hope I help