| thegatekeeper a răspuns:

Nu. Mi se pare mai degraba neutru. In orice caz, daca tie iti place si vrei sa iti redecorezi camera asa, nu ar trebui sa te intereseze parerea altora.

| Happyjump a răspuns:

Nu înțeleg ce ți se pare feminin, este ceva "neutru", vopsești camera într-o culoare mai puțin feminină, pui niște postere mișto și alte chestii, și gata.

| CrazyKiddd explică (pentru Happyjump):

Camera vreau sa o vopsesc in felul urmator:2 pereti albi si 2 pereti gri...

| Happyjump a răspuns (pentru CrazyKiddd):

Câți ani ai? La o anumită vârstă nu este chiar atât de importanta culoarea și modelul

| rapp2020 a răspuns:

Parerea mea, da putin in gusturile fetelor.Nu poti alege o alta culoare?