| 4Life a întrebat:

Acum 2 luni(cred) am fost la bunica si acolo era un baiat care sta la bloc habar n-am nici acum cati ani are dar pare de 13-14 cam asa.Infine,el ma invitat la el la bloc ca sa ne uitam la un film vazand ca sunt mai baietoasa.Si de la 6 pana pe la 12 am fost treji si am vorbit despre mai multe lucruri cum ar fi bmx, sk8, pc games etc. si la 12 a pus filmul acela ritualul.Si el a spus sa ne punem in pat ca se vede mai bine, ne-am asezat in pat si el a adormit din greseeala cu mana pe mine.Si nu am vrut sa il trezesc(a dracu si eu) dar nu de aia chiar nu am vrut sa il trezesc ca mi-a placut cum dormea. Dimineata m-am sculat dupa el pe la 8 si ceva si l-am vazut cum se uita la mine(dar nu stiam ca el e treaz am vrut sa il trezesc si atunci am vazut ca se uita la mine). Si de l-am intrebat aseara inainte de-a intra in bloc unde sunt ai lui si aspus ca maicasa e cu o treaba plecata si taicasu nu stiu unde.La 8 am plecat de la el.Am ajuns la bunicamea si m-a intrebat unde am fost i-am spus ca la "biker acasa si ca ne-am uitat la un filmrolling on the floor". Si dupa o zi a venit la bunicamea si a intrebat-o unde sunt si ea a zis ca in camera si ca poate sa intre. A intrat si a zis ca mai incolo pe la 8-9 daca vrea sa iesim cu niste prieteni de-ai lui, si eu am zis ca da.Am mers si prietenii lui erau 2 baieti inaltitongue unul blond cu ochi albastrii inchisi si cu muschi. Iar altul brunet cu bermude.Si el planuise ceva cu ei am impresia ca dupa 30 de minute amandoi trebuiau sa plece de graba si el a zis ca unde si ei au spus ca acasa sa se uite la ceva pe compul lu' ala blond.Si a spus ca putem merge si noi iar eu am acceptat.Cand am ajuns la blond acasa bikeru s-a aruncat in pat ala brunet s-a pus la calculator si blondu a mers la baie am vorbit despre jocuri video, bike, sk8, si despre ei dar si despre mine iar ala blond tot vroia sa ma pipaie pe fund si i-am **** o palma si am plecat, ala brunet a alergat dupa mine pe scari sa imi zica ca ii pare rau de ce s-a intamplat dupa asta sau certat toti 3 si s-au despartit ala brunet o ramas cu bikeru si blondu singur.

Iar pentru ca nu am mai vorbit deloc cu nici unul m-a gasit brunetul asa:a fost la biker acasa si cat timp a fost sa ii aduca lu brunet sucu avea messu deschis si mi-a luat adresa.Si si-a cerut scuze, si i-am spus ca nu are de ce pentru. ca nu el a gresit.Asa ca m-a nvitat in spatele unui bloc si mi-a dat un lant cu numele meu, ce credeti, ma place? P. S dupa mi-a zambit cald

3 răspunsuri:
| bybuu13 a răspuns:

Ooo da chiar te placeee... sfatul meu este sa te mai duci pe acolo pe la bunica ta si sa mai stai de vorba sigur se va lega ceva intre voitongue:*

| maria_2953 a răspuns:

Eu cred ca te place mult si cred ca e de treaba, ba chiar se vede ca e un baiat finut care stie cum sa se poarte cu tine.
Daca tu il placi ai noroc, dar nu grabii lucrurile.
Daca nu il placi, eu zic sa ii spui pentru ca se vede ca te place si nu trebuie sa ii dai sperante false.

| bellaella11 a răspuns:

Da clar ca te place daca se uita asa la tine si chestii din astealove struck... fundita?