| ViVi a întrebat:

Acum ca a murit Michael Jackson credeti ca va mai exista un rege al popului?happy eu cred ca el chiar dupa moarte va fi intodeauna cel mai bun rege al muzicii pop straight facesad

Răspuns Câştigător
| lacrimi a răspuns:

Noi talente se nasc in fiecare zi, dar, la fel cum spui si tu, Michael Jackson va fi mereu cel care a aratat adevarata fata a popului, el l-a revolutionat, el l-a adus la stadiul in care este astazi, si e unic prin ceea ce a facut, si altul ca el nu va mai fi!

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

oh go on
Cu siguranta vor mai exista si altii, insa fiecare va fi unic in felul luilove struck big grin happy

| Kandy a răspuns:

Ai perfecta dreptate! Nimeni nu-i va putea lua niciodata locul si chiar daca vor mai fi cantareti talentati titlul trebuie sa-i ramana lui Michael pentru ca nimeni nu a reusit sa faca ce a facut el si nu-l va egala nimeni niciodata cryingR. I. P. Michael Jackson-the kinglove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| snepy a răspuns:

MJ nu a murit happy la fel ca 2Pac

| cristi27 a răspuns:

Michael Jackson este unic, el este legenda muzicii pop si doar el va fi regele acestui gen de muzica

| ZuuZaaA a răspuns:

Daaaaaaaaaaaa! Sunt total de acord cu tine! Nu cred ca o sa mai fie un rege al muzicii pup...sau daca fa fi, asta va fi peste multi ani de acumk in colo! Respect Michael Jackson! te-am pupat closeyourlove:*:*
Bye

| ZuuZaaA a răspuns:

Eliade?rolling on the floor acolo sunt eu la scoalatonguetongue cine esti " eliade"big grin

| eliade a răspuns:

E foarte greu de crezut ca se va mai naste un artist pop care sa domine atat de autoritar scena mondiala.De altfel, pop-ul, in forma din anii '80[cea care l-a consacrat pe Michael] nu mai exista: in mai toate cazurile, asistam la intrepatrunderi de stiluri, care dau posibilitati de exprimare chiar si unor cantareti de valoare indoielnica[mai ales ca-i ajuta si electronica!]. Uitati-va cat de mare este Madonna, in comparatie cu toata plevusca din jurul ei! In concluzie, timpurile s-au schimbat, s-a trecut de la monarhia muzicala la republica dominata de prostime, astfel ca e de asteptat sa apara vreun... presedinte al muzicii, ales cu voturi furate, din 4 in 4 ani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ai dreptate.si acum mai canta de acolo de unde este, numai sa-si pastreze titulatura de rege. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El e singurul unicul...nu va mai exista nimeni sa faca ce a facut el asa de bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iertatima ca ma bag eu zic ca bBlancket coplul sau il imita pefect si il va arata lumi pe michale jacskon a va fi dat din generatie in gneratie e bine asta dar sa fim seriosi michael a trezit la realita pop cu Holwiudul ca el nu va mai fi

| gabryellllaaaaa a răspuns:

Nu va mai exista un alt michael jacksoncrying... el a fost unic dar a fost doar un omcrying...asta eu nu il voi uita niciodata si pentru mine va ramane idolul meu.pentru mine a fost cea mai frumoasa vocecrying...cum dansa, cum canta, cum isi dadea jos palaria, cum ridica spranceana... a fost un om bun si un om foarte destept.cryingil voi iubi mereu si va ramane mereu in inimile noastre.