| adi4ever a întrebat:

Astazi 25-6-2010 se face un an de cand a murit Regele Muzicii Pop Michael Jackson si totodata cu el a murit si muzica Pop...
Cum este muzica Pop fara el?
De ce oare apar fel de fel de agarici care se cred noul rege gen Justin Biberon si alti ratati?
Raman cu senzatia ca muzica Pop a murit acum un an o data cu el...

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

@levanica, scuze ca iti spun dar nu dau doi bani pe Madonna si Gaga. Michael a fost nu doar un artist ci si un om. E drept ca nimeni nu mai poate exprima ce a exprimat Michael. Muzica Pop inseamna altceva acum. Fiecare mare om si artist isi lasa amprenta. Michael ramane unic.

| adi4ever explică:

Daca si Lady Gaga e superior lui e grav chiar imi dau seama ca nu sti sa apreciezi muzica adica daca o auzim cu totii pe maicamea cantand sub dus putem spune ca este superioare lui?

| nutty a răspuns:

Rip mj, dar totusi, nu a murit muzica pop. intr`adevar, lumea l-a considerat si ink il considera rege, dar asta nu inseamna ca nu va exista altcineva mai bun. el a avut un stil aparte, si s-a remarcat prin asta, dar poate o sa apara altcineva care sa ii ia locul. nu sunt fana a lui, dar il apreciez. justin bieber ( nu sunt nici fana a lui) nu canta numai pop, si nici nu se crede rege. e un pusti care e la inceput de drum, si eu cred ca se descurca f bine pentru varsta lui, si are voce frum ( nu stiu cat va mai suna la fel de binelaughing) Muzica pop n-a murit, doar se schimba generatia!

| TVD a răspuns:

Mie nu mi se pare ca justin BIEBER se crede noul regewinking. nu a zis nicaieri. el e fan mj si d`aia ii imita unele miscari in videoclipuriwinking

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Doamne ce il mai pupati in c*r pe michael asta, cand era viu nici 2 bani nu dadeati pe elstraight face. Regele muzicii pop? Mai gandeste-te, Madonna si Gaga sunt mult superioare luiwinking.

| addicting a răspuns:

Eu cred ca toti... dar toti l-au avut ca idol, adica sa fim seriosi daca nu ar fi fost MJ, nu ar mai fi existat cam nimic.nimic extraordinar care sa te faca sa te ridici de pe scaun si sa ramai cu gura cascata.nimic sa te emotioneze mai mult decat muzica care ne-a daruit-o cu atata dragoste
Generatia noastra nu ar mai fi fost asa fara artisti ca el.imi pare rau. dar imi pare foarte rau ca nu prea multi apreciaza acest lucru
Si da poate ca a murit.pentru ca din pacate cu totii murim pana la urma, chiar daca suntem faimosi sau pur si simplu niste oameni obisnuiti care stiu sa aprecieze ceva frumos
So.muzica si starea pe care o emana de fiecare data va ramane.si nu va muri niciodata, MJ nu va muri niciodata!