| Andrei5001737 a întrebat:

Salut tuturor, am și eu o întrebare … prietena mea a fost virgină, avem 6 luni împreună … ea are 16 ani eu 20. nu știu de ce o simt ca și ar dori să cunoască și a doua p…., ceva îmi spune ca e curioasă … sau poate sunt doar eu nebun în general fetele care au cunoscut un singur băiat sunt curioase cum o fi și cu (altă…)?
Nu vreau hate, dacă ai o idee o spui, de morale nu am nevoie

16 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este foarte posibil pentru cele care nu sunt satisfacute sexual, fiindca baiatul ori nu are un cuc sa le poate satisafce, ori nu are habar ce trebuie sa le faca, ori sunt total incapabili si neinteresati sa le satisfaca si atunci cauta un alt baiat mai bine dotat, sau mai priceput la sexuit.

| Andrei5001737 explică (pentru Violleta2022):

Păi tocmai asta este chestia, eu văd clar ca îmi fac treaba prea bine, știu și ce să fac cu ea o aduc la orgas|^| sau squirt când vreau eu, avem poziții pe care nu le am văzut nici în filme … ca dimensiuni e foarte ok … nici nu pot intra tot în toate pozițiile … ma gândesc să nu se fi plictisit … sau nu știu, poate pur și simplu doar curiozitatea … sau posesivitatea pe care o am eu … probabil în capul meu se întâmplă chestii care în realitate nu sunt adevărate

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andrei5001737):

Plictiseala si rutina apar dupa multi ani de relatie, ori voi aveti doar 6 luni, deci este exclus asa ceva.
Apoi curiozitatea de a cunoaste si o alta sssss poate apare doar cand fata este total nesatisfacuta sexual, dar se preface ca tu esti bun la pat, ca sa nu te deamageasca.
Ori aici vorbim totusi d eu fetita, inca adolescenta, de nuami 16 anisori...

| dullcat a răspuns:

Buna.Ce mod gratios de a expune problema. Sper ca nu faci asa si cu prietena, la capitolul comunicare...Ea inca este adolescenta, tu esti un tanar adult.Amandoi aveti dorinta de a explora si altceva, chiar daca nu acum, pe viitor cel mai probabil se va ivi, una destul de pregnanta. Adica, in locul tau nu as spera sa fiti un cuplu pana la adanci batraneti. Apoi, alta e problema, din perspectiva mea.Tie ti se pare ok sa faci sex cu o minora? Fete de la 18 ani in sus n-ai gasit?

| Andrei5001737 explică (pentru dullcat):

Da, odată ce sunt căsătorit cu ea mi se pare normal happy cu acte, legal

| dullcat a răspuns (pentru Andrei5001737):

Casatorit cu o minora? Nu mai spune.

| Andrei5001737 explică (pentru dullcat):

Da, chiar așa… înainte să vorbești documentează te, sau hai pe Insta să îți demonstrez

| dullcat a răspuns (pentru Andrei5001737):

Ce sa ma documentez? Nu ofer insta la persoane de aici, sorry.

| Furnicuta000 a răspuns:

De obicei cand o fata spune asta inseamna ca nu e multumita de cum decurg momentele intime. Intreab-o care e problema, cum ai putea sa o rezolvi si apoi nu isi va mai dori altceva

| Andrei5001737 explică (pentru Furnicuta000):

Crede mă ca momentele intime decurg foarte bine … uneori prea brutal și simte durere mare sau habar nu am, știu ca o doare dar nu recunoaște doar pentru a nu mă simți eu prost… chestia e ca ceva imi da de gândit ca pur și simplu e curioasă de o altă experiență sexuală … nu ca nu ar decurge ceva bine între noi sau ceva

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Nu frate, nu, ce, nu, perfect normal, daca ii dai voie sa faca asta vei deveni ceea ce se numeste "cuck" (iti las aici link la ceea ce inseamna: https://www.urbandictionary.com/define.php?term=cuck)

| Andrei5001737 explică (pentru MAteiLaAjutat):

Da cine îi permite așa ceva?
Relația e foarte stabilă, tu ți au făcut altă impresie

| MAteiLaAjutat a răspuns (pentru Andrei5001737):

"Salut tuturor, am și eu o întrebare … prietena mea a fost virgină, avem 6 luni împreună … ea are 16 ani eu 20. nu știu de ce o simt ca și ar dori să cunoască și a doua p…., ceva îmi spune ca e curioasă … sau poate sunt doar eu nebun în general fetele care au cunoscut un singur băiat sunt curioase cum o fi și cu (altă…)?
Nu vreau hate, dacă ai o idee o spui, de morale nu am nevoie"
Ce impresie trebuia sa imi fac?

| Alfheimr a răspuns:

Incearca un threesome, sau du-te la un club de swingeri, putem vorbi in detaliu intr-un loc mai... feritwinking

| Andrei5001737 explică (pentru Alfheimr):

Tu te auzi? Cum să o împart cu altcineva, mai bine îmi dau lipsă … îi femeia care îmi va naște copilul în 5 luni …

| MAteiLaAjutat a răspuns (pentru Andrei5001737):

Wtf?