| a întrebat:

Acum cateva zile am fost la mare si mi-am facut un tatuaj cu henna, dar din greseala mi-am patat o rochita alba sad stie cineva cum pot scoate aceasta pata?

4 răspunsuri:
| Nirvana a răspuns:

Incearca cu Vanish happy

| Dobitoc a răspuns:

Incearca cu vanish.

| KATTY_9143 a răspuns:

Ai noroc ca rochia e alba... Poti incerca cu acetona si sa o lasi asa cam 4 -5 ore la soare. Apoi o speli cu Venish. Dupa cateva spalari ar trebui sa se duca. Daca nu iese ai putea sa o oparesti. Am vazut asta la bunica cand mi-a scos oja de pe tricou. Ar trebui sa mearga si cu Henna.

Succes:*

Răspuns utilizator avertizat