| Denisadraguta a întrebat:

Stiu ca uni dintre voi ma veti judeca dar vreau sincer sa ma ajutati:

Deci.mi-am facut pe facebook o pagina Cristina ciobanasu fan insa nu am decat un like iar eu chiar imi doresc sa continui insa doar cu un like nu pot.Stiu ca este cea mai proasta pagina dar asta pentru ca nu am like-uri. Daca imi dati cateva like-uri va jur ca am sa fac cea mai buna pagina.Va implor ajutati-ma!

http://www.facebook.com/pages/Cristina-Ciobanasu/4067822 72738828

Si va rog, daca spune-ti ca aici nu se face reclama mai bine nu dati raspunsul caci eu nu de asta am nevoie.Si daca spuneti ca aceasta pagina nu merita like pentru ca nu e buna, dupa cum v-am mai spus daca ma ajutati sa astrang macar 40-50 like-uri o sa fac din asta cea mai buna pagina.VA JUR.doar ajutati-ma va rog.

Va multumesc!

2 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Presupun ca asa o cheama pe actrita de la Pariu cu Viata, eu nu va inteleg de ce sunteti asa obsedati de ea parca e Xonia. Ce rost are sa pui poze cu ea, are facebook sigurat nu trebuie sa ii faci si tu. Totusi ti-am dat like din mila.

| AAnka a răspuns (pentru AtateaConditii):

Bine zis...s-a umplut facebook-ul de pagini cu astia...