| DaNiElA_8352 a întrebat:

Acum ceva timp am pus cateva intrebari si dupa cateva zile mi sau sters dar nu le am sters eu,crying da nu imi mai apare la intrebarile mele, da nu stiu de ce.imi puteti spune si mie cauza? astept raspuns. cel mai rapid raspuns primeste funda+vot.astept

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ai 13 intrebari! Daca ti-au fost sterse unele intrebari inseamna ca au fost raportate de catre alti usheri din diferite motive sau poate ai pus intrebari una dupa alta!
uite ce scrie in regulament:
#
De ce nu pot pune mai mult de doua intrebari, una dupa alta?
Pe TPU.ro consideram ca problemele tuturor membrilor comunitatii noastre sunt importante si ca toti membrii trebuie sa aiba posibilitatea de a-si face intrebarea cunoscuta, pentru a putea primi raspunsuri. Astfel, pentru a permite ca pe prima pagina a portalului TPU.ro sa fie vizibile intrebarile cat mai multor utilizatori, niciunul dintre membri nu poate posta mai mult de doua intrebari intr-un interval de cinci ore.
Daca un utilizator doreste sa puna mai mult de doua intrebari pe TPU.ro, acesta poate reveni pe site dupa cinci ore.
Aici gasesti raspunsuri la multe intrebari despre TPU
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Numai bine!