| anonima_6654 a întrebat:

Hey:*! Am si eu o problema la mess.De multe ori cand pun un status nu imi apare si nu stiu de ce.Imi puteti spune si mie cum sa fac sa imi apara statusul?

Răspuns Câştigător
| crazygirlyo a răspuns:

Da e de la mess. te sfatuiesc sa iti iei messul 8 sau 9. sunt singurele care merg mai bine parerea mea. si daca nu iti merge status incearca sa iesi si intri din nou desi dupa cel probabil nu o sa mai apari nici online. dar asa mai face figuri messul asta sad. fundita?

5 răspunsuri:
| คเค๓เк a răspuns:

Iti spun eu dc, e de vina id`ul! Sincer am un id mai vechi si nu merge in ruptul capului sa pun un status sad Si mi-am facut alt id de curand si merge 100% fa`ti alt idwinking o sa vezi ca o sa-ti mearga atunci... A si nu e de vina netu`l! Ascultama pe mine...
Bye pup:*

| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a răspuns:

Pai iesi de pe mass si intra inapoi.Asa fac si euwinking

| BAIATUL110 a răspuns:

Probleme tehinice.thinking

se mai intampla happy

| Kittynika a răspuns:

Si mie mi se intampla cand imi mergea naspa netul.Deci si asta poate fi o cauza...iti merge mai prost netul.Iesi de pe mess si intra din nou si poate isi revine, asa mai faceam si eu.

| BuBu_7744 a răspuns:

E de la yahoo messenger.si mie mi s eintampla foarte dess.am avut un di mai veche pe care aveam peste 1000 in lista, si am observat ca si din aceasta cauza merge mai greu. dai un sign out si poate merge :*