| ChaseProduction a întrebat:

De ce trebuie sa astept ca raspunsurile si intrebarile mele sa fie aprobate? Acestea dureaza mult pana sunt aprobate si unele intrebari au nevoie de un raspuns mai rapid.Imi pare rau pentru cei care au nevoie rapid de raspuns si eu nu ii pot ajuta din cauza acestei piedici.

Răspuns Câştigător
| leapșa a răspuns:

Pentru ca esti utilizator junior.
Dupa 10 zile de log si dupa ce ai dat 100 de raspunsuri, devii ultilizator senior si atunci toate raspunsurile ti se vor aproba automat si mai rapid.