| alebib a întrebat:

Acum o luna am facut sex neprotejat si mi-a venit ciclu peste 4 zile dupa ce am facut, dupa cateva zile am mai facut sex inca de 2 ori si de atunci nu mi-a mai venit ciclu, este posibil da fi ramas insarcinata daca nu mi-a venit ciclu de o saptamana? va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Diio a răspuns:

Ar fi posibil, insa sansele nu ar fi foarte mici...ai grija ce faci! protejaza-te!

2 răspunsuri:
| tocoal a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina si vezi, e cea mai buna optiune pe care o ai la indemana.Succes!

| alebib explică:

Va multumesc pentru ajutor love struck love struck love struck love struck