| thevampirediariesfever a întrebat:

Acum pe Facebook a aprut o noua optiune de profil, si anume Cronologia. Daca astazi din greseala mi-am facut o cronologie, cum o pot anula si sa revin la profilul vechi?sad

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Momentan , Timeline-ul nu se poate dezactiva ,dar este posibil ca în viitor să apară o soluție pentru revenirea la aspectul inițial al profilului.
Baftă!

| TheFACKYouTub a răspuns:

Nu poti face nimic.asa ramane.cronologia nu mai poate fi dezactivata.winking

| Abuzatoaei_Adriana_1992 a răspuns:

De acum cand intru pe facebook o sa imi apara aceasta cronologie?