| Andrei9 a întrebat:

Cum drc fac sa scap pe profilul de la facebook de cronologia aia cu fotografia de coperta laughing) FUNDA daca intelegi ce vreau sa zic, sa revin la formatul cel vechi

Răspuns Câştigător
| Innovation a răspuns:

Cred ca te referi cum sa scapi de timeline de Facebook. Uite aici un tutorial destul de clar care zic eu ca te va ajuta sa scapi de Timeline: http://www.videotutorial.ro/? p=8178

5 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Nu se poate reveni la formatul vechi

| Christian94 a răspuns:

De pe 13 aprilie o sa fie obligatoriu la toata lumea sa aiba timeline. happy

| AllexxD a răspuns:

Http://www.timelineremove.com/
Aceasta aplicatie este doar pentru google chrome, iar tu vei vedea profilul in format vechi, ceilalti il vor vedea tot in formatul nou. Funda?:)