| cherrybby a întrebat:

Adresez aceasta întrebare în special băieților. Chiar va plac asa mult buzele alea pline injectate și genele false la o fata? Le considerati mai atrăgătoare, chiar dacă aproape toate arata la fel?

5 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Nu genele sunt atractive, buzele le preferam pentru altceva

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mi se par grețoase și deformate.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Cea mai frumoasa este naturaletea. O fata este mai frumoasa daca este naturala sau chiar daca se machiaza, sa fie unul simplu, neobservabil. Machiajul este pentru acoperirea defectelor. Genele false au fost inventate pentru actritele de teatru. Buzele umflate is bune in alta parte sa culiseze, dar nu de sarutat.

Răspuns utilizator avertizat
| Trustmotorcy a răspuns:

Multe fete arată la fel și fără buze sau gene false, mai mult îmi plac fetele normale chiar și fără machiaj.