| Elenana a întrebat:

Buna TPU poate pare o intrebare cam tampita dar asta e, ma adresez in special baietilor cum va plac fetele cele care sunt slabe sau cele care au forme cu fundul mai mare etc. Funda

Răspuns Câştigător
| Adryan17 a răspuns:

Boobies make me smile big grin
Glumesc, mie imi plac fetele normale. Nu conteza daca au forme sau nu. Daca ma simt bine alaturi de ele atunci e ok.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Imi plac fetele care sunt exact ca si tine: sunt sigur ca esti tare frumusica si dai vina pe fundul tau, pentru unele mici esecuri. Nimic mai fals!

| PerfectLife a răspuns:

Imi plac fetele care se simt bine in pielea lor.

| TheodorMTA a răspuns:

Buna, In primul rand trebuie sa te întâlneşti cu acea fata pentru a-ti da seama de starea sa de spirit, cum gândeşte si apoi daca este o fata normala si frumoasă.