| PaisonPink a întrebat:

Afara este foarte frig iar eu si niste colegi ne ducem de halloween la o petrecere in aer liber. Am o masca si un coif de vrajitoare buna. Cu ce sa ma mai imbrac in jos. Vreau cat mai multe idei pentru imbracaminte.

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Niste jeansi de culoare albastru inchis sau negru.
Bafta.
Sa te distrezi!happy

| viatadecacatt a răspuns:

Ai putea sa iti iei niste pantaloni negri, o bluza sau ceva de culoare cat mai inchisa[eu am ceva cu hainele inchise la culoarerolling on the floor] si eu stiu un palton mai lung...

| lenyia a răspuns:

... te imbraci destul de gros ...cat sa faci fata la frigul de afara, iar pe deasupra iti pui o mantie lunga sa fi in ton cu masca si coiful.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In rest te poti imbraca intr-o rochie alba sau blo iar pantofi pot fi niste cizme albe