| Alexjha a întrebat:

Salut TPU! Am o problema, am 16 ani și nu pot sa-mi dau preputul la penis (gen să-l belesc) și îmi este frica sa nu am ceva când încerc sa (belesc) nu pot și ma ustura un pic.

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Încearcă să-l decalotezi la duș! Atunci pielea e mai puțin rigida și e mai elastica.
Poți încerca să întinzi piesa cu degetele, lărgind cumva pielea dinspre interior, spre exterior.
Repetă până vezi rezultate.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ceea ce ai tu numeste FIMOZA si este rezlvabila la orice Medic Urolog.
Fimoza este de 4 grade si in functie de severitatea ei, poti sa o rezolvi cu tratamnet sau printr-o mica interventie chirurgicala.