| ParaPaul2006 a întrebat:

Ai aflat ultimele noutati in domeniul IT?
Topul gadget-urilor si tehnologiei din prezent a ajuns si in Romania.
Detalii, caracteristici, preturi si magazine aici:
http://www.muzica-sentimentala.com/......nt-in.html
Pareri?

1 răspuns:
| Fazanu a răspuns:

Ce sa zic... imi plac mult noutatile din domeniul IT si sunt mereu o surpriza pentru mine. Cu toate acestea sunt pe principiul ca un lucru nou trebuie incercat o data ce nu mai gasesti o utilitate predecesorului sau. Spre exemplu am preferat sa imi iau PS3 o data ce am jucat toate jocurile care m-au interesat pe platforma PS2. Astfel am luat consola mai ieftin si am gasit si jocuri, fata de cei care le-au luat la aparitie si au stat cu ele in raft si cu 2 jocuri.