| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Ai dansat vreodata dezbracat/a in camera?

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu am facut-o insa nu suna atat de rau. Cel putin eu am un sentiment placut cand sunt gol. E vorba de a accepta cine esti. Daca atunci cand esti gol nu te gandesti : vai ce urat sunt, eu spun ca e foarte bine.

| JustMe a răspuns:

Nu, mi se pare aiurialaughing

| Helvete a răspuns:

Da, de vreo 2-3 ori laughing

| Casiana a răspuns:

Uhuuuulaughing... Dar ia zi-ne, tu ai dansat?smug

| Casiana a răspuns:

Oooooo...

laughing Si a fost frumos sa dansezi? Te-ai distrat?

| Cretaker a răspuns:

Da, si mi-a placut.

| bkmad a răspuns:

Sincer laughing nu total dezbracata laughing
a fost distractiv

| EstiFericitaSauTrista explică:

яέšρія îήċзт şі ςεя υη fόс incerc sa mentin o oarecare atractivitate a intrebarilor, cel putin mi se pare foarte ok, distruge o parte din plictiseala.

| EstiFericitaSauTrista explică:

Casiana o singura data! Dar eram cam ametit de bautura happy

| Helene a răspuns:

Depinde in care camera
Camera normala
Si camera web
Sh nu nu am dansatwinking
Poate doar in chiloti cand ma imbracam pentru scoalalaughing
Si ascultam muzica
In rest Nu
App:Interesante intrebarile talelaughing

| Barajag a răspuns:

Da, de ce nu? Este foarte frumos sa dansezi dezbracat si cand iti este lumea mai draga, sa vina cineva sa te filmeze si apoi sa te vezi pe you tubelaughing

| KeepCalm a răspuns:

Daaaalove struck:Xlove struck Ce liberalaughing Si in fata oglinzii karaoke :Xrolling on the floor.