| chiftelutacrocanta a întrebat:

Care sunt cei mai ciudati oameni cu care ai dansat vreodata?

6 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Era unu'... avea vreo 6 picioare şi nişte aripi frumos colorate day dreaming

| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

Pentru mine, raspunsul la intrebare esti tu

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

Shhhh, nu dansez aşa rău...
nu? sad

| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

Inca am cosmaruri

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

Ohoo, va urma. :*

| Mayhem666 a răspuns:

Eu nu prea dansez, am dansat in public doar o data la un concurs in clasa a 8-a la banchet, si surprinzator nu am iesit pe ultimul loc, am iesit pe locul 2, datorita partenerei de dans care se pricepe la dans, eu mai mult ma impiedicam.
Deci cel mai ciudat om cu care am dansat vreodata as fi eu insumi laughing
Am acest obicei de a dansa singur prin casa atunci cand nu se uita nimeni laughing