| bbbb a întrebat:

Ai intalnit fenomene `supra`naturale?
care? cum? ce ai simtit?laughing
adica daca ti s-a intamplat sa se mute ceva din loc chiesti din astea

4 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Um...dap.Am calcat pe o grebla si mi-a intrat coada in mecla. Ce am simtit? Ca am falca anchilozata simi lipsesc vreo 2-3 dinti in rest nicio problema

| Rustin a răspuns:

Aaaa... si sa nu uit. Mi so intamplat in gradina la bunicamea.Baba aia ii proasta si cam dezordonata asa casi lasa tot prin curte si gradina.

| BlackVeil a răspuns:

Dăă, am mancat piersici cu cola rece si am dat intr-o diaree...
Ce-am simtit? NU vrei stiii laughing

| kiky278 a răspuns:

Pai... exista oameni care au diferite haruri(care pot sa zboara, sa mute lucruri, sa vada in viitor etc.) si vampirii energetici care au tot un fel de putere supranaturala!

Mereu mi s-a spus ca am puteri supranaturale! nu vreau sa dau detalii deoarece se zice ca daca iti spui harul va disparea!