| Nadiaa567890123 a întrebat:

Ai luni ședința cu părinți vin părinți tai de la ședința și ce faci?!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La mine ședința e marți.

| Violleta2022 a răspuns:

Nimic, stai cuminte acasa si inveti, ca sa vada ca vrei sa-ti corectezi notele proaste.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu fac nimic ca nu prea i am mintit cu nimic.

| dullcat a răspuns:

Vorbiti despre ce s-a discutat la sedinta? Nu-i asa greu.Tu ce ti-ai dori sa faci? Sa te ascunzi? Daca nu ai o situatie scolara prea fericita trebuie sa iti asumi ca macar trei sferturi din vina doar tu o porti, nu altcineva, asadar nu ai alta cale decat sa dai dovada de maturitate in fata parintilor. Daca nu e aceasta cazul tau atunci nu ai de ce sa-ti faci griji.Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine ședința este de luni până vineri 12 ore pe zi Carne tranșată... porci vaci miel(.

| LisaJulie a răspuns:

Eu nu prea îi spuneam de ședințe! Nu aveam totuși note proaste dar aveam absențe multe pentru eu nu ma puteam abține sa nu ma duc cu colegii în parc dacă era vreme buna

| sh859JD a răspuns:

Nu ai incotro, daca nu ai facut nimic gresit nu ti se va zice nimic, succes acolo.