| soffie a întrebat:

Ai mei au luat bilet la mare, faza e ca eu nu-mi doresc sa merg cu ei pentru ca ma plictisesc ingrozitor iar ideea de a mai merge cu cineva nu le convine.Cum scap?

2 răspunsuri:
| ღAncaღ a răspuns:

Le promiti ca vei merge altadata cu ei, acum e vara si vrei si tu o relaxare cu prietenii tau dupa prea multe ore la munca (depinde de domeniul in care lucrezi...sau poate nu ). Daca nu scapi inseamna ca asta ti-e soartastraight face stiu cum e crying!

| cmarius93 a răspuns:

Cum fac si eu! pleci cu prietenii si le zici ca merita si ei un concediu in 2 dupa un an de munca.