| Do_3377 a întrebat:

Ai primit tema de vacanta? Eu da... La mate angry 40 de exercitii SERIOS! crying

10 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Am primit compuneri la romana si engleza si am mai primit dar nu imi vin acum in minte. Oricum o sa am multe teste dupa vacanta x(
Succes la tema la mate! sad

| BiaSiAtat a răspuns:

Nu am primit

| äπđÿ a răspuns:

Asta e ce sa faci laughing eu nu am mai primit din clasa a 8'a laughing si sunt a 10'a deci am ceva timp. rolling on the floor ok bafta la rezolvat exercitii rolling on the floor

| metehne a răspuns:

Buna!
da ne-a datsad
hmm dacatie iti pare mult 40 eu ce pot sa mai zic?

noua in generala ne dadea vreo 35 l romana, 50 l mate si plus de citit, sau de facut referate, compuneri...sad

Dar, asta era trebuia sa le facem.Nu e capat de lume, asta se intampla mereu cand vin vacantele ...prim teme multestraight face

Oricum mult mult succes

Numai bine.

| bublegum a răspuns:

Ce fain de voicrying
noi avem la romana un caiet de lucru( are 72 pag) si de citit cartea mara
la mate avem 100ex x(

la chimie de citit de jules verne -steau sudului
la fizica de citit jules verne- doi ani de vacanta

| Blondamea a răspuns:

Si eu la romana

| Funditsa a răspuns:

Si noua ne. a dat. 10 probleme la mate. Si la rom de scris muult. dar le fac de azi. ca in 3 zile sa le termin.

| jvEcu a răspuns:

Nu am mai primit tema de vacanta din clasa a 6-a oh go on.

| Giulia_6293 a răspuns:

Eu 72 de probleme...gandeste-te crying((((((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No bine clar la mate