| Giovanni2010 a întrebat:

Ai si eu o problema... Mika... Daca ma poate Ajuta cineva... Va rog fr... Am Cont pe (Youtube) si nu stiu cum sa. adaug un videoclip... Ma poate Ajuta cineva... Va rog seriozitate /// Ms Ms

1 răspuns:
| Danny a răspuns:

Langa motorul de cautare Youtube ai -Upload- dai click acolo si iti apare -Upload video- sau -Record from Webcam-. Tu vei da click pe -Upload Video- si iti apare fereastra de browse. Alegi fisierul si dai -Open-, dupa care editezi Titlul, Descrierea si Cuvintele cheie. Fi atent in ce categorie pui video-ul, depinde de ce tine, dar -to play safe- poti pune pe Entertainment.
Sper ca ti-am fost de ajutor happy