| djcioko a întrebat:

Ai vrea ca o anumita intrebare la
care nu inca nu ai raspunsul dorit sa o discutam live pe un stream, video si audio? spune -le si amicilor tai TPU, si pe unde mai ai cont ca te pot auzi, vedea pe [http://www.blogtv.com/People/djcioko]
iti trebuie un microfon, webcam, id skype sau yahoo tel si fara emoti.
trimite-mi mesaj aici si spune mi la ce ora ne vom vedea, aduna, intanli, pentru discutie.ca la radio
sper sa fim cat mai multi, va astept

2 răspunsuri:
| Lory_2572 a răspuns:

Mama...ar fi tare... dar iti dai seama cate discutii in contradictoriu ar fi...mai ales daca abordam subiectul despre romani si Romania...am vazut ca deja s-au incins spiritele la o intrebare postata acum cateva minute.,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o sa intru dar nu ma cenzura ca nu imi place, ca la radio dar nu ca ala cu cenzuri. Jos cenzura, vreau sa ma exprim liber. ca sa pot sa imi spun punctul de vedere mai trebuie sa dau drumul la cate un slobozhee hee