| Közmyn17 a întrebat:

Ajutati-ma din suflet va rog! Am shters din greseala lista de contacte de pe messanger... Ce sa fac? cryingcryingcrying

2 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

Uita-te daca nu cumva ii ai la adress book. daca nu. incearca sa ii bagi din nou.si eu am patit la fel.

| Puxy:X a răspuns:

TE duci la messenger sus dai click dupa la prvacy options dupa la ignore list si ii vei gasi acolo si vei da click pe fiecare persoana si dupa dai remove si vor intra in lista din nou

:*

bafttaa

:*:*

pwpikii
:*