| SonnyFlameFan a întrebat:

Ajutati-ma! Doresc sa creez un website,blog, ceva de genul si nu gasesc link-uri care sa ma ajute. Vreau si eu cateva site-uri pentru creat asa ceva! Urgent va rog! Dau funda happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.mihaibivol.com/......inute.html

Aici te ai uitat?
Desigur, mai poti face bloguri si cu wordpress.( http://ro.wordpress.org/ )

Sa faci un site nu iti recomand pentru ca e multa munca si apoi urmeaza seo, din nou multa munca.

Mda in fine.
Multa bafta d;)

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

Cel mai simplu este cu www.ucoz.ro - iti poti face si website si blog si forum.
Mie-mi place foarte mult faptul ca au si forum.ucoz.ro - aici au foarte multe materiale ajutatoare si sunt persoane dispuse sa te ajute la nevoie.