| Angyclon a întrebat:

Ajutati-ma putin va rog! As vrea sa devin mai stilata, mai eleganta. ceva sfaturi? Am doar 14-15 ani. ATENTIE: Vreau sa devin putin stilata nu o masinarie de bune maniere sau o movila de aur si argint!, mersi, dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| kqwjy a răspuns:

Hey! :*
pai in primul rand ca sa fii o mica "lady" trebuie sa stii cum sa te porti si cum sa vorbesti.
prietenii sunt foarte importanti, daca sunt asa. mai rebeli, te infulenteaza negativ. daca sunt mai cu bun simt te pot ajuta.
in al doilea rand este imbracamintea. trebuie sa fie una curata, stilata si asortata :*.
si forma parului are un avantaj. el trebuie sa fie spalat si aranjat.
nu trebuie sa vorbesti urat, nu trebuie sa te porti urat cu persoanele din jurul tau.
in al treilea rand este machiajul. nu trebuie sa fie strident si negiljat. natural si frumos este perfect!
ai grija de tine, si bafta cu noul stil! :*

1 răspuns:
| Debb a răspuns:

Uite-te prin reviste, vezi ce se mai poarta, poti pune niste culori pe fata(nu exagera)...