| Pitic a întrebat:

Ajutati,ma si pe mine am nevoie de linkuri cu poze cu 4 bebelusi sau 4 copii mai maricei toti cei 4 copii sa fie baieti.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Bittersweett a răspuns:

Http://s1.220.t1.ro/? mmid=a08318809fb073bfb http://mediaserver.adevarul.es/......elusi_.jpg ..mai cauta pe google..sunt o groaza de copchii:))

| TomiiiTza a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search

Vezi ca e o poza cu 4 bebelusi altceva nu se gaseste decat poze d e familie, care se baga pe facebook (rar). Baga poze cu fiecare bebelush. Nu toti 4 :P.
Funda? :)