| MarrieMarie a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine va roog! Ceva urgent. Spuneti-mi si mie ce as putea face ca o pagina de 22 de likes sa faca mai multe? Adica ce pot sa postez? In afara de poveste.Si ce fel de poze sa mai pun?! Funda

Răspuns Câştigător
| Becky97zambarici a răspuns:

Gata!:*vezi a mai cresct pagina de ieri >big grin

3 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Încearcă să postezi tot felul de poze sugestive, cu diverse texte drăguţe, poezii şi citate frumoase.
Încearcă să intri pe we♥it şi scrie la căutare " quotes".

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

RageGenerator, fa aici comics.
Si cere-ne Like-uri regulat.

| Becky97zambarici a răspuns:

Pai uite-te la alte pagini unde fac publicitate si lasa-le link-ul tau (al paginii )in album...
Da-mi-l si mie te ajut eu cu un likewinking