| DivinityBoy a întrebat:

Ajutati-ma va rog.Am avut pregatire la mate miercuri si mi-a dat o tema din culegere, dar nu o mai gasesc, s-ar putea sa fi ramas la profesor...Numai ca faza e ca eu am mai facut tema aia si nu stiu daca pur si simplu sa o copii, dar nu are cerintele, iar daca profesorul imi va zice sa ii zic ce spune cerinta si ii spun ca am uitat culegerea dar el de fapt stie ca e la el am incurcat-o...scuze ca nu m-am exprimat bine. Am mare nevoie de ajutorcrying

1 răspuns:
| xXxRaduxXx a răspuns:

Din ce am inteles eu e ca ti-ai uitat o culegere cu exercutii la profesorul de meditatii cu care faci si la clasa... E asa greu sa ii zici sa ti-o aduca maine la scoala sau sa mergi pana la el sa o iei/?