| IuuxxI a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Joc gta vice city si vreau sa ma imbrac ca politist, cum fac? Stiu ca trebuie sa intru in sectia aia si apoi la stanga, asa apoi? Funda + vot! Please help me. sad

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Poți lua uniforma de polițist doar după ce ai terminat Cop Land.
După aceea faci cum ai zis tu, te duci la uniformă și te bagi în ea la propriu.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti in misiunea aia, e un garaj si ademenesti un singur politist acolo, usa garajului se inchide si cand se deschide, iesi si ai uniforma pe tine. Daca nu esti in misiunea aia, sunt niste costume care plutesc, intrii in ele.