| Bloom_2977 a întrebat:

Ajutati-ma va rog sa fac alegerea corecta happy care profesie e mai buna? nu ma pot decide care so aleg:inginerie si management in industria alimentara sau informatica(programista)?

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Mai buna din ce punct de vedere? Poate fi buna pentru tine din perspectiva intereselor si aptitudinilor si poate fi buna din perspectiva angajarii. Din perspectiva angajarii nu stim exact ce schimbari se fac pe parcursul timpului cat parcurgi tu facultatea.Asa ca mai bine alegi ce-ti place.

1 răspuns:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Toate sunt de viitor, depinde de nivelul pe care-l vizezi si pregatirea corespunzatoare acelui nivel.(,, programista,, nu exista in dictionar, numai,, programator\programatoare,,.