| VasileMoldova a întrebat:

Ajutor am casti si vreau sa le conectez la PC dar nu pot sa le conectez normal in partea din fata asa ca scot difuzorul sau cum i se mai zice si bag castile dar nu merge dar le bag in partea din spate de ce? AJUTOOOOR

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă funcționează doar pe conectorul din spate, înseamnă că firma sau persoana care a făcut „jucăria" ta nu și-a făcut treaba cum trebuie și a lăsat conectorii din față nelegați la placa de sunet. Și mai mult ca sigur nici la USB, dacă are și mufa aia.

| DrGoogle a răspuns:

Daca merg cand le bagi in spate inseamna ca acolo ai placa de sunet.Nu prea am reusit sa descifram ce ai scris.