| Dulkik1cool a întrebat:

Ajutor! Am o relatie cu prietenul meu de 10 luni.In aceasta vreme ne-am mai certat,dar sunt convinsa ca el ma iubeste foarte mult,acum trecem printr-o perioada grea,pentru ca parintii mei nu sunt de acord cu aceasta relatie si au aflat.El imi spune tot ce face, dar de cand s-a aflat am impresia ca a inceput sa fie cam distant cu mine! Nu pot sa imi dau seama daca e doar parerea mea sau asa se intampla el zice ca vrea sa imi fie mie bine si trebuie sa trecem prin toate pentru a fi impreuna si fericiti! Ma cunosc si parintii lui si m-au sfatuit sa am rabdare un timp ca se va rezolva totul! Voi ce parere aveti?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai bine ca o erioada sa nu va mai vedeti (in cazul in care v-ati placut foarte mult), intr-un fel sa va ignorati, o a va cuprinda un amor de auuuauauuuu.