| Dyingfetus a întrebat:

Ajutor!
Imi vine sa ma omor, sa imi dau foc.
Sunt la o scoala de engleza, si azi am aflat ca am picat examenul oral.Si trebuie sa repet anul.Am invatat mult, nu am dormit noaptea...
Si ma simt si mai groaznic cand aflu ca toti din scoala au trecut cu brio in afara de mine. Mi-e rusine sa mai dau fata in fata cu nimeni.Simt ca mor.Mama ma uraste. Tata la fel deoarece ei au platit din greu.

sadcryingcryingcryingcryingCe pot face sa pot sa ii fac fericiti pe parinti, stiu e vacanta, dar trebuie sa o fac acum nu cand incepe anul ca debea a inceput vacanta cryingcryingsa ma omor nu e o solutie
help!

7 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Hei, hei, hei...
Lasa moartea sa moara, tu ramai in viata.
Examen de corigenta in vara nu exista?
Ai o sansa, pregateste-te pentru aceasta sansa si vei face pe toata lumea fericita si sa stii ca parintii te iubesc, chiar daca ai dat-o putin in bara.

| nirvanacartof a răspuns:

1.Numai sta pe calculator. 2. Cere-ti scuze.3.Invata!

| OanaG a răspuns:

Pff naspa, totusi nu mai poti repeta inca o data examenul, eu cred ca e posibil acest lucru!

Moartea nu e o SOLUTIE. Mai ales ca ai toata viata in fata!
Crezi ca esti singurul copil care a ramas repetent? Bine oricui i s-ar intampla cred ca ar fi teribil de greu, sa mai repeti inca o data anul, insa vezi tu cum faci, cere-ti scuze si mergi cu parintii la scoala si vorbeste cu profesorul respectiv cu directoarea, trebuie sa existe o solutie!

| covexrobu a răspuns:

Am eu o franghie rezistenta daca vrei laughing rolling on the floor. Glumesc. E nasol incearca sa vorbesti cu profesoara sa o rogi sa te mai lase sa dai inca odata examenul poate vei reusi. Altceva nu prea ce sa mai faci.

| Bogdan_9316 a răspuns:

Asa si eu la scoala am lauat un 3 la romana am gandit ca ma arunc de pe bloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea! happy Kill YourSelf tongue

| liliana096 a răspuns:

Vai e groaznic! Numai poti da examenul odata poate daca vorbesc parintii tai cu profesorii, poate chiar cu putina mita nu se poate rezolva sa-l mai dai odata si sa inveti mult... e urata situatia, dar nu poti sa dai corigenta nu poti sa dai la sf verii examenul iar?
Atata imi vine in minte...Si dupa cum observ spui ca ai invatat din greui pentru examen spune-le asta parintilor tai si poate, poate.Incearca din rasputeri sa mai dai odata examenul si sa inveti mult pentru el. Sper ca ti-am fost de ajutor.
Succes!
PS: sa-mi spui si mie ce ai facut.