| keepitmellow a întrebat:

de vreo 3 luni sunt in Belgia(Bruxelles)si nu mai pot simt ca mor nu-mi place deloc la scoala, nu stiu sa vorbesc stau numai in casa si nu am prieteni am picat si in depresie si stau si dorm toata ziua altceva nu fac(ziua dorm si noaptea nu am somn stau pana dimineata)si cand trebuie sa merg la scoala is rupt. Vreau sa ma intorc in Romania sa stau la tata in apartament dar mama e nebuna si nu ma lasa nu stiu ce are in cap ceva sfaturi? sa rezist si sa ma distrez pana la craciun ca in vacanta o sa fiu in Romania si plec la tata fara sa stie nimeni, dar pana atunci vreau sa ma distrez dar simt ca mor.ps am 14 ani.

Răspuns Câştigător
| Larisa_Patricia_2000 a răspuns:

Cauta persoane care sunt in acceas situatie ca tine, sau copii care pur si simplu vin din Romania sa poti vorbi cu ei. sa iti faci prieteni