| AnemonaP a întrebat:

Ajutor! Maine este ziua unei prietene foarte bune, si m-am gandit sa ii iau, adica sa ii scot la un magazin un colaj cu niste poze de ale noastre, si nu stiu ce sa ii mai iau, va rog dati-mi exemple
Funda+vot
P. S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| FXLX a răspuns:

Poti sa-i mai iei o carte, o bratara, un tricou. ai de unde sa alegi big grin depinde si de gusturile prietenei tale, tu stii mai bine ce ii place si ce nu

1 răspuns:
| lorenelorena a răspuns:

Un ceas, bijuterii, NU produse cosmetice, chestii ornamentale, un tell etc.