| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor, mama crede ca sunt gay. Cum sa o fac sa nu mai creada desi eu chiar sunt? Dau funda! 11

Răspuns Câştigător
| Alexandrac1 a răspuns:

Dacă nu esti pregatit sa i spui adevarul(ceea ce ar fi bine sa si faci, fiecare persoana are dreptul sa aleaga ce vrea, iar mama ta sigur va intelege) atunci incearca sa stai cu fete si spune i ca una din ele e iubita ta. poate o sa te creada si gata!

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cati anisori ai?
Ce o determina pe mama ta sa te creada gay?
te-ai incuiat cu baieti in camera?

| Carol01 a răspuns (pentru Violleta2022):

15,chiar nu stiu poate ca ma uit dupa baieti, nu

| Violleta2022 a răspuns (pentru Carol01):

Baiete, nu ami spune nimanui ca uitatul dupa baieti te face gay, asa cum am ghicit tu habar nu ai ce este gay-ul si cum ajungi gay.
Uitatul dupa baieti se intampla tuturor baietilor si la fete la fel, fiindca la anisorii astia iti cauti un prireten, un om care-ti place atat fizic cat si comportamental, un prieten de joaca, un prieten cu care sa te impaci bine.
Gay esti cand ai facut deja suficient sex atat cu femeile cat si barbatii si constati ca iti place sexul a n a l, mai mult decat cel vaginal.
Dar faptul ca tie iti plac baietii sa te imprietenesti cu ei, NU te face gay!

| Carol01 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ba da eu chiar sunt gay, in *** eu nu vreau un ''prieten de joaca'' cum crezi tu, eu cred ca esti genul de persoana care crede ca baietii la 16 ani inca se joaca cu lego ninjago in ***, sunt gay si stiu asta pentru ca nu mi au placut nici o data fetele si imi place pl si ma mast urbez pe filme cu gay

| Violleta2022 a răspuns (pentru Carol01):

Mai vorbim cand ajungi pe la 20 de ani si ai avut destula experinta sexuala cu fete si baieti.
Pana atunci, ramane doar imaginatia ta, crezand ca esti gay.

| VoidEternal a răspuns:

In cazul asta vrei sa zici că mama ta "știe" că ești gay. Nu ai cum sa o păcălești. Poată dacă îți faci o "fake girlfriend"

| Crescent a răspuns:

Spune-i ca iti place de o fata si da-i detalii.

| Corbu_Eric_1999 a răspuns:

Uita-te in sufragerie la filme de adulti cu femei si gata