| Dulkik1cool a întrebat:

Ajutor! Nu imi merge chat'ul la facebook! Imi arata toti prietenii, dar cand e sa dau pe unul sa deschid o fereastra nu merge! Ajutati'ma! Urgent! Va rog!

4 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Se mai intampla, inchide fereastra de chat cu persoana respectiva si deschide-o din nou, la mine functioneaza.

| Bianca_Dumitru_1998 a răspuns:

Si mie mim se intamplala fel

| Tupeu_Edi_1987 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema, ne poate da cineva un raspuns, daca dau click pe persoana din chat nu-mi deschide. Mesajele le primesc ca offline chit ca sunt online in chat

| Adada_Adda_1983 a răspuns:

Cum fac ca nu mi merge?