| x2gk9r a întrebat:

Salut…vreau un sfat.
Azi dimineata m-a sunat o prietena sa mergem la o prietena acasa sa fumam o tigara si sa bem o cafea si am mers. Cand am dat coltul sa intru acolo pe strada ei erau multi
Si am intrat eu prietena mea si cealalta, am vb, am ras etc.
Si mi-a fost asa in cap sa nu creada vecinii sau astia ca facem ceva…
Cand ne-a condus la usa prietena ei l-am vzt pe vara-miu si nasa mea cand au trecut si nu stiu, mi-a picat pur si simplu obrazul ca sa nu creada ceva…
O zis si sora mea ca niciodata sa nu mai ma duc singur, cred ceilaltii ca am facut ceva.
Vreau un sfat?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Este o zi in care nu ai o problema din asta mai mult inventata?

| Felissa13Eden a răspuns:

Nu iti face probleme. Oamenii sunt facuti sa socializeze, sa stea in grupuri. Oamenii vor comenta mereu si daca faci bine si daca faci rau. Tot ce conteaza e sa te simti bine cu cei din jurul tau si sa faci ce iti place. Nu te mai gandi la gura lumii, bucura-te de viata ta, ca indiferent ce zic ceilalti, tu esti singurul care iti controlezi viata. big grin

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Frate da-mi si mie ce fumezi ca te prajeste bine de totgood luckgood luckgood luckgood luck

| StoicAnalysis a răspuns (pentru MAteiLaAjutat):

L-a prajit de i-a sarit romana din vocabular.