| Andreiu68 a întrebat:

Ajutor! Vineri este majoratul unei fete si nu stiu ce cadou sa ii iau! Eu si cu inca 2 baieti ne-am hotarat ca sa punem toti bani si sa il luam ceva mai scump. Acuma faza este ca nu stim ce. Oare sa ii dam bani in plic? Isi va face ziua la un restaurant si costurile sunt ridicate si banii poate ar ajuta-o. Sau sa ii iau ce ceva separat de acei 2 baieti. Pe aceasta fata o cunosc de la 10 ani, este din cartier si am copilarit si crescut impreuna, de aceea as vrea ceva sa ii iau mai diferit daca se poate față de restul. Acum, ce cadou am putea sa ii luam noi toti 3 baieti cu banii adunati?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde ce fel de fata e.
Poate un ceas de firma? Dar mai luati cu voi o fata sa va ajute sa alegeti un model fain.
Nici varianta cu banii n-ar fi rea, oricat de urat ar arata sa te duci cu bani, e cea mai practica solutie si pentru voi si pentru ea. Puteti lua eventual si un buchet de flori + plicul cu bani

suntserios
| suntserios a răspuns:

E urat cu banii in plic, mai ales ca o stii de atat timp
un ceas daca poarta.

| sierra1 a răspuns:

- o bancnotă de... euro sau dolari sau
- o bijuterie de aur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O masina BMW.

| raducanuu a răspuns:

Vedeti poate gasiti ceva simpatic aici http://pravalia-cu-surprize.ro. Au o tona de idei faine, mai ales pentru fete si, personal, mi se par de bun gust.