| Nataliaa2176 a întrebat:

Peste 2 saptamani este majoratul unei prietene foarte bune si eu impreuna cu alti prieteni vrem sa punem bani sa ii luam ceva. Ne gandeam sa ii luam mai multe cadouri dar nu prea stim ce. o sa avem in jur de 500 de lei

Răspuns Câştigător
| owlAndreeaIrina a răspuns:

Depinde de ce ii place, de preferintele ei. Nu poti sa ii iei dulciuri daca nu ii plac sau carti sau orice altceva ce nu ii place. Dar daca e prietena ta ar trebui sa ii cunosti preferintele. Si oricum orice i-ai cumpara sunt sigura ca o sa ii placa, mai ales gestul. Nu e ca si cum ar face o criza daca i-ai lua ceva ce nu ii place.

1 răspuns:
| Xdreaper21 a răspuns:

Daca are iubita luati chestii de la sex shop