| CandyHearts a întrebat:

Ajutorrr...cum scap de blestematii de paianjeni din camera? mi-e foarte frica de ei...va rog fara mistosad

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Da cu insecticid (spray anti insecte )

P.S. Nu trebuie sa iti fie frica de paianjenii de casa, sunt 100% inofensivi pentru oameni si ei se tem de 10 ori mai rau de tine decat tu de ei...

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Încearcă cu un insecticid. Raid este cel mai bun.

| OpenYourEyes a răspuns:

Fa curatenie mai des.

| Hachiko_6637 a răspuns:

Trebuie sa dai cu insecticid...trebuie sa muti mobila ca sa vezi de unde vin, poate au un culcus al lorhappy sau daca sunt fff multi trebuie sa chemi deratizareahappy...bafta

| petalouda a răspuns:

Sa faci curat mai des in camera si sa stergi praful happy
app: si mie imi este frica de paianjeni, ganganihee hee

| ioana_3928 a răspuns:

Paii. dai cu spray de insecte iesi din camera ca sa nu cata de pe panze sau ii omori sau... dai cu var lavabil... cica e contra paianjenilortongue

| bella_5718 a răspuns:

Da-i la fiecare colt de camera cu spray de muste si pe ei evident...