| Maruuu a întrebat:

Ajutorrrr! Am de facut un proiect la romana si am nevoie de 2 filme cu aceeasi tema dar de genuri diferite(ex. un cuplu intr-un film romantic si un cuplu intr-o comedie)...Doar ca am nevoie de titlurile filmelor! Multumesc!:*

1 răspuns:
| Bogdan01234 a răspuns:

Dear John ( film romantic, drama ) si Burleque ( tot ceva de genu ) iar astea 2 filme au din cate imi aduc eu aminte mai mult decat doar un cuplu un comun. au si ideea unui mesaj de a lupta pentru ceea ce iti doresti de exemplu, de a face lucruri mai putin obisnuite ca sa fie bine happy nu stiu daca te ajuta foarte mult insa eu am incercat happy